A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mariza Ikonomi - A Mundem Te Jetoj Pa Ty


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/11/2004

2004-11-05T00:00:00

Song from the album:

"100% Shqip Vol.2"

Participating in

Nota Fest 2004


Jo s'dua ta dij cfar te tjeret thone
Mbi letra shkruaj emrin tend
E nuk gjej dot fjalet per ne te dy
Nuk di a mjafton te them te dua shum

Nje fshehretin te leht e ndjej kur ty te prek
Me kthen serish ne nje femi
Cdo breng nga une largohet
Jeta serisht me afrohet
Ndihem ndryshe kur je ti

Jo s'dua ta dij cfar te tjeret thone
Mbi letra shkruaj emrin tend
E nuk gjej dot fjalet per ne te dy
Nuk di a mjafton te them te dua shum

Nje dritherim te leht e ndjej kur ty te prek
Me kthen serish ne nje femi
Cdo breng nga une largohet
Jeta serisht me afrohet
Ndihem ndryshe kur je ti

Do te futem ne lekur
Ne shpirtin tend do rri
Veten time tek ti do ta gjej
Sdo doja kurr nga ty te ket largim
Jo nuk mundem un te jetoj
Pa ty

A mundem te jetoh pa ty?!


Lyrics submited by arta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019