Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Kur Me Vjen Burri Nga Stani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

KUR ME VJEN BURRI NGA STANI KUR ME VJEN FER FER FER ME BEN FUSTANI FER FER FER2HERE

KUR ME VJEN BURR NGA KISHA KUE ME VJEN FER FER FER ME BEN KEMISHA FER FER FER2 HERE

KUR ME VJEN BURRI NGA ARA KUR ME VJEN DALI I BEJ ZE PERPARA DAL I BEJE2 HERE

KUR E SHOH BURRIN TE VDEKUR KUR E SHOH OFOFOFOFO ME SHPON NE ZEMER OFOFOOOF

KUR E SHOH BURRIN PA DRITE PLOTE ME LOTE ME MBUSHEN SYTEOFOFOFOOF PLOT ME LOTT OFOOFOFOFO2 HERE


Ky tekst u dërgua nga  almedina

Mariza Ikonomi - Kur Me Vjen Burri Nga Stani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Vjen Burri Nga Stani".
3. Video është e këngës "Kur Me Vjen Burri Nga Stani", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0