Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mariza Ikonomi - Potpuri Popullore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Popullore".
3. Video është e këngës "Potpuri Popullore", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariza Ikonomi - Potpuri Popullore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Mysafir I Mallkuar"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00ne nje arre ne nje o moj, lendine trendeline moj trendeline
shoh dy vajza qe o moj po rrine trendeline moj trendeline
njera qe ndizte o moj shamine trendeline moj trendeline
tjetra fliste o per dashurine trendeline moj trendeline
o mor djale mor djale i ri a ke kall noi qarshi a ke pa tan me sy
o mor djale mor djale i ri a ke kall noi here qarshi
a ke pa molla me sy
une mollet i kam pa faqet tuja me kan pergja zgjata doren me i perla mollaxhiu nuk me la o o nuk me la
o mor djale mor i ri a ke kall noi here qarshi a ke pa gajetan me sy
o mor djale mor djale i ri e ke kall noi here qarshi a ke pa filxhan me sy une filxhanin e kam pa syte e tu me kan perngja zjata doren me i perla, filxhaniu nuk me la o o nuk me la
e buzeqesh goca hajde ne dritare
e buzeqesh djali , djali te rri beqare
e lake lake , lake bubulake e laen tate ce bone merake
e lake lake , lake bubulake e lalen tate e ce bone merake


Ky tekst u dërgua nga  kreuza
Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet