Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

mos me thuaj qe je lodhur
mos me thuaj ska kuptim
mos me thuaj qe do ikesh
mos me thuaj qe se di

thuam koken se mban ulur
thuam syt pse jan tristhuar
pse spo flet me si me par
pse sot ti nuk je ti

dita re une do vji un te premtoj
ky çast dyshimi do kaloj
dua tjem me ty ket çast
qdo moment me ty te ndaj

me shiko ne sy me jep nje shpres
jeta kaq veshtir mes nesh
se dua tjem me ty
me ty un dua tjem

ME THUAJ PSE
TE LUTEM THUAM PSE
QDO GJE PER NE MBAROJ
PA FILLUAR ENDE
TE LUTEM THUAM PSE
KTHEN KOKEN DHE SHIKON
KETA SY PO ME GENJEIN
DHE PSE DUA TU BESOJ
TE LUTEM THUAM
PSEEEEEEEEE
UHUUUUUUU
AHAHAHAAAAA


Ky tekst u dërgua nga  dini98Mariza Ikonomi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/05/2014
Festivali: Top Fest 11


Mariza Ikonomi - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0