Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjana Hila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
Marjana Hila është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermira Sallahu

Ditare Gashi

Teuta Gashi

Amanda Sertolli

Bardha Dernogllava

Anxhi

Peki Paloka

Blerta Zebi

Besiana Kertusha

Silvi Dollapi

Tags: Marjana Hila, Marjan Hila


Komente mbi këtë artist