Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Nuk Jemi Kriminele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Ti që i quan shqipëtarët kriminel a e di ti prejardhjen tende se nga vjen se ne e dim që jemi bijët e skenderbeut ai hero ju shoetoi ju dhe mëmëdheun


Ti që i quan shqipëtarët kriminel a e di ti prejardhjen tënde se nga vjen se ne e dim që jemi bijët e skenderbeut ai hero ju shpetoi ju dhe memedheun


Ti europ ti je fajtore ti na preve ti na vrave ti kufijt na i coptove un jam shqipëri e madhe


Ti europ ti je fajtore kthema borxhin cdo kufi un jam shqipëri e madhe kete e gjith bota e di

(×2)
A e di ti cfar ngjyre ka flamuri im ai ka ngjyrë të kuqe-zjarrtë të gjakut tim ka dhe shqiponjën të qëndisur si mburoj ndaj bëj kujdes kur shqipërin ti zë në goj


Ti europ ti je fajtore ti na preve ti na vrave ti kufijt na i coptove un jam shqipëri e madhe


Ti europ ti je fajtore kthema borxhin cdo kufi un jam shqipëri e madhe këte e gjith bota e di

Ti europ ti je fajtore ti na preve ti na vrave ti kufijt na i coptove un jam shqipëri e madhe

Ti europ ti je fajtore kthema borxhin cdo kufi un jam shqipëri e madhe këte e gjith bota e di


Ky tekst u dërgua nga G.HMarjol Rrapaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/11/2022
Muzika: Marjol Rrapaj
Teksti: Marjol Rrapaj
Orkestrimi: Mario Bregu
Intro: Hekuran Halla
Video Produksioni: Klaudio PriftiMarjol Rrapaj - Nuk Jemi Kriminele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jemi Kriminele".
3. Video është e këngës "Nuk Jemi Kriminele", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:


Komente 0