Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjona Metohu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marjona Metohu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Marjona është lindur dhe rritur në Tiranë dhe studion Pedagogji Muzikore në Universitetin e Arteve. Më herët ajo ka qenë pjesëmarrëse edhe në kompeticione muzikore si "Gjeniu i Vogël 3" dhe "The Voice of Albania 2". Në vitin 2010, Marjona Metohu merr pjesë në Gjeniu I Vogel 3. Në vitin 2012, Marjona Metohu merr pjesë në The Voice Of Albania 2. Më datë 29 Korrik 2015, Marjona publikon videoklipin "Feel You", në bashkëpunim me Roy. Në N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ina Torba

Arjeta Palushaj

Albana Zela

Sara Bulku

Armenda Gashi

Patris B

Lediana Matoshi

Sara Kapo

Tea Memeti

Enxhi Kulla

Tags: Marjona Metohu, Marjona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet