Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjona Metohu

Marjona Metohu
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64
Këndon kryesisht: pop

Marjona Metohu është këngëtare. Marjona është lindur dhe rritur në Tiranë dhe dhe ka studiuar në Akademine e Arteve për pedagogji muzikore. Më herët ajo ka qenë pjesëmarrëse edhe në kompeticione muzikore si "Gjeniu i Vogël 3" dhe "The Voice of Albania 2".

Në vitin 2010, Marjona Metohu merr pjesë në Gjeniu I Vogel 3.

Në vitin 2012, Marjona Metohu merr pjesë në The Voice Of Albania 2.

Më datë 29 Korrik 2015, Marjona publikon videoklipin "Feel You", në bashkëpunim me Roy.

Në Nëntor 2018, Marjona Metohu merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Problem".

Në Shtator 2019, Marjona Metohu merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Bosh".

Në Mars 2021, Marjona Metohu merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "A Isha".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0