Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjus Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Marjus Ahmetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2010, Marjus Ahmetaj publikon albumin "Do Kendoj E Do Hedh Valle". Më datë 11 Dhjetor 2019, Marjus Ahmetaj publikon videoklipin "Hidhe Vallen, Belkëputur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentDo Kendoj E Do Hedh Valle (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Marjus Ahmetaj, Marius Ahmetaj