Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Markel Goga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Shkurt 2016, Markel publikon videoklipin "Nje Moment", në bashkëpunim me Dichy. Në Shtator 2016, Markel merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Eja". Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikojnë videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa. Më datë 26 Korrik 2020, Markel Goga publikon videoklipin "Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Markel Gog...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Papush Sadiku

Xhustino Hasani

Shiga

Dedi

Lon Shkodra

Egland

Xhon Jesku

Besnik Peqani

Arber Maliqi

Deni

Tags: Markel Goga, Markel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet