Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Capo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Markel Capo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Dhjetor 2017, Markel Capo publikon videoklipin "Si Une". Muzika e këngës u punua nga Eriona Rushiti, teksti u shkrua nga Eriona Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj. Më datë 2 Qershor 2019, Markel Capo publikon videoklipin "Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Markel Capo

Komente 0