Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

Dua te t'them ti je,
Ajo qe kam dasht
Po du me dit ku je,
Prap du me t'pas

Jo,jo nuk kemi mbaru,
Ti e din, tjeter s'ka per mu
Jo,jo nuk jam i marr un,
Ti veç kujtohu

Ref x2:
Eja tek un ti,Eja tek un
Po du me pas diçka ma shum
Nese ti do,mos u meno
Eja m'u afro

Tek mua mbeti melodi
Ajo,ajo
Ka me u kthy tek un serisht
Ajo,ajo

Jo,jo nuk kemi mbaru
Ti e din,tjeter s'ka per mu
Jo,jo nuk jam i marr un
Ti veç kujtohu

Ref x2:
Eja tek un ti,eja tek un
Po du me pas diçka ma shum
Nese ti don,mos u meno
Eja m'u afro

Intro x2:
Eja tek un ti,eja tek un
Eja, eja
Po du me bo diçka ma shum
Eja,eja


Ky tekst u dërgua nga Meli.Melissa

Markel - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Markel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0