Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - Si Vera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E vjeter si vera
E bukur nga hera
Vetveten e gjeta tek syt e saj
Po ka shum te tjera
Si ajo nuk gjeta
Te deh sikur vera
Ne syt e saj

Reff
Se ti e gjujte zemren me nje fjal
Ty me s'te dua rrahjet mi ke nal
Mga ty un u largova dalengadal (2×)

I dehur ne rruge i vetem
Ne naten pa njeri
Kembet rremehen dhe nisem te vi tek ti
A po e zgjat doren
Per me ardh ti apo e zgjat doren
Ti a po e zgjat dore
Me nje fjal te dashurohem

Reff
Se ti e gjujte zemren me nje fjal
Ty me s'te dua rrahjet mi ke nal
Mga ty un u largova dalengadal (2×)


Ky tekst u dërgua nga Anxhela HatjaMarkel Goga
Publikimi: 15/08/2020


Markel Goga - Si Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Vera".
3. Video është e këngës "Si Vera", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0