Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - E Di Se Je Shume Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Kur ishim te vegjel
Te dy u dashurum
Te doja me gjith zemer
Doja te ishe me mu
Do jepja une gjithcka
Qe te t’kisha prane
Por prap se prap te du
Dhe pse jemi larg
E ndez cigaren
Dhe per ty mendoj
Ne qeli kam mbetur
Por ty s’te harroj
I vetem ne dhome
Jo une nuk shoh drite
Vec erresira
Ka pushtu shpirtin tim
E di se je shume larg
Shum larg,Je shum larg
Mu malli me ka mar
Me ka mar,M’ka mare


Ky tekst u dërgua nga IboMarkel Goga
Publikimi: 28/06/2020
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga


Markel Goga - E Di Se Je Shume Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Se Je Shume Larg".
3. Video është e këngës "E Di Se Je Shume Larg", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0