Markelino Harizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Markelino Harizaj është një shkrimtar i vogël. Ka jetuar per disa vite ne Greqi dhe me pas u kthye ne Shqiperi. Shquhet per talent in e tij ne aktrim. Ka luajtur rolin e Vangjelit ne komedine "14 vjec dhender", Zenelin ne komedine "Pas Vdekjes" dhe Nikollaqin ne komedine "Karnavalet e Korces" ne aktivitetet shkollore te shkolle "Qemal Mici"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Artistë Të Ngjashëm:

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Lensi Gega

Bleonard Metalia

Kristi Goxha

Eljo Canka

Olti Dedinca

Labinot Feka

Albrim Isufi

Endrit Ceka


Tags: Markelino Harizaj

Krijo Një Kartolinë