Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marko Polo

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Marko Polo është një autor këngësh i njohur. Marko Polo eshte nje producent muzikor nga Tirana. Ai numeron 7 produksione muzikore nga artist te ndryshem. Eshte vleresuar me cmimin Tv Klan ne Kenga Magjike 2017 me kengen "Jeten ma fal" kenduar nga Xhesika Polo. Ai ka dy pjesemarrje ne Festivalin e Kenges ne Rtsh. 2016 me Xhesika Polo - "Eva jam une" dhe 2017 me Xhesika Polo - "Perjete". Ne 2017 nxorri projektin muzikor "Kocifoz" - Vezire, nje projekt i vecant. Ne qershor 2018 nxorri bashkepu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Xhesika Polos

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Xhulio Milloshi

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Astrit Halimi

Besar Likaj

Granit Gashi

Adis Ismaili

Tags: Marko Polo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet