Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marlen Qelia - Kengen S'e Ndali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Sa bukur vallja po luhet
Me fjale nuk mund te thuhet
Nje bukuroshe n'mjedis
E lun vallen e Shqipris

Ne Shqipri e ne kosove
Un kangen se ndali
Shkup Ulqin edhe Tetove
Atmosferen e kalli

Çameri edhe Presheve
Un kangen se ndali
Plave Guci e Kumanove
Atmosferen e kalli

Sa bukur nje kosovare
E lun vallen tropojane
Shqipetart e kan adet
Çdo aheng me ba shyhret

Sa bukur nje kosovare
E lun vallen tetovare
Shqiptetart e kan adet
Cdo aheng me ba shyhret

Ne Shqipri e ne kosove
Un kangen se ndali
Shkup Ulqin edhe Tetove
Atmosferen e kalli

Çameri edhe Presheve
Un kangen se ndali
Plave Guci e Kumanove
Atmosferen e kalli


Ky tekst u dërgua nga Silda

Marlen Qelia - Kengen S'e Ndali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kengen S'e Ndali".
3. Video është e këngës "Kengen S'e Ndali", por nuk këndohet nga Marlen Qelia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marlen Qelia:


Komente 0