Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marsela Çibukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  98
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marsela Çibukaj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Prej moshes 8 vjecare ka jetuar ne Itali ku dhe po perfundon studimet per Juridik. Passioni i saj per muziken behet evident qe ne moshe te vogel, ne cdo eveniment festiv familjar ajo tregonte aftesit e saj ne kanto. Ne moshen 14 vjece nis te marre leksionet e para ne Kanto dhe kitarre. Me nje here mesuesit e cilesojne si Mezzo soprano me timbrik Blues/soul. Fale rrethit te miqesise dhe koncerteve live qe ajo kishte mundesi te ndiqte ne Rome, i je...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

E fejuara e

Vitmar Bashës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jonida Maliqi

Mimoza Ahmeti

Xhejsi Jorgaqi

Eneda Tarifa

Rezarta Shkurta

Olta Boka

Çiljeta

Zaimina Vasjari

Ingrit Gjoni

Babeta Shahini


Tags: Marsela Cibukaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet