Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majsela Kolonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Majsela Kolonja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Iku Shoqja Ime". Në Shtator 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Do Vi Me Valën". Në vitin 2019, Majsela Kolonja merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

E bija e

Selami Kolonjës

Motra e

Taulant Kolonjës

Motra e

Sidorela Kolonjës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klea Cutra

Jonila Demiri

Lina Demiri

Blorentina Morina

Erika Ahmeti

Xhesuida

Vesa Kiseri

Janina Mustafa

Aulona Krasniqi

Nea Hamza

Tags: Marsela Kolonja, Majsela Kolonja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet