Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majsela Kolonja

Majsela Kolonja
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Majsela Kolonja është këngëtare. Në Qershor 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Iku Shoqja Ime".

Në Shtator 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Do Vi Me Valën".

Në vitin 2019, Majsela Kolonja merr pjesë në Voice Kids Albania 3.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

E bija e

Selami Kolonjës

Motra e

Taulant Kolonjës

Motra e

Sidorela Kolonjës


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0