Marsela Margariti
Marsela Margariti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Marsela Margariti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 20 Janar 2009, Marsela Margariti publikon videoklipin "Bejke E Sarones". Kënga u orkestrua nga Genci Malaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master. Më datë 28 Janar 2009, Marsela Margariti publikon videoklipin "Te Kam Maraz". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Marsela Margariti, teksa për arranzhimin u kujdes Genci Malaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master. Më datë 29 Janar 2009, Marsela Margariti publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1