Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - C'ke Moj Zoge Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

cke moj zoge po qe po qan
moj zoge ja aman aman

ralla syte mori neban
moj zoge ja aman aman

soga man per mi deman
moj zoge ja aman aman

tamiralla moj ne bajram
moj zoge ja aman aman

mbushim bushet moj ra ban
moj zoge ja aman aman

as me ri te mua ti gjerdan
moj zoge ja aman aman


Ky tekst u dërgua nga Cke moj zoge

Marsela Margariti - C'ke Moj Zoge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'ke Moj Zoge".
3. Video është e këngës "C'ke Moj Zoge", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0