Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marseli - Senorita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Senorita".
3. Video është e këngës "Senorita", por nuk këndohet nga Marseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marseli - Senorita  (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Eri Qerimi

Komente

Asnjë Koment

15/10/2019

2019-10-15T17:31:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Senorita" kënduar nga Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Eri Qerimi
Teksti: Eri QerimiDërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lilem - Senorita

ref. 2x
ti je senjorita jem
me ty du me shku nqdo ven
me ty du me bo qdo sen
buzqeshja jote um len pa men..

vers 1
hajde beb tashti mos um luj loja
senet qe i don mas mirti na dy i bojna
me nau afru jo kerkon nuk e lejojna
veq me kon mir e tjerat nuk i menojna

veq une ti i shijojm valt e detit
ti per mu vlen sa yjet e universit
tjeter deminzjon kur ti je afer meje
diamanti ma i shtrejt e hup vleren para teje

kur jena vet na dy pina shampanj
si gjelozoj tjert qe mas teje kejt ngajn
per ty fluturoj nalt sikur aladini
une ti pjesa ma e bukur e kti filmi

ref. 2x
ti je senjorita jem
me ty du me shku nqdo ven
me ty du me bo qdo sen
buzqeshja jote um len pa men..

vers 2
hajde shkojna shkojna
nqdo ven qe ti don ti don
sahere mprek ti nalt um qon
rrahjet e zemres ti mi shton
kurgjo spo du veq met pas ngat
se kurr sum bahesh bajat
kur ti qeli syt une du met pas nshtrat
kur ti msheli syt du met endrru pernat

dashnija jem nuk ka kufi
ni buqet me lule per ty oj dashni
um ke bo per veti
shum fell um ke shti
e me dal jo be nuk po di

ref. 2x
ti je senjorita jem
me ty du me shku nqdo ven
me ty du me bo qdo sen
buzqeshja jote um len pa men..

Dorandd - Senorita

Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Aj aj aj aj aj ftyren tende non-stop n menen teme pe maj
aj aj aj aj aj e bukur je si ti dhe i tjeter sun e gjej
Ka dicka n syt e tu qe per veti mu po bon mbon mbon mbon e gjith ki me kon me mu kejt muji me ti plotsu vec kallzom ca po don
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Ej jo jo jo jo jo nuk jam pishman un per ty ca kam bo(x2)
I bona kejt vec me ty me kalu kohen i bona kejt edhe ato qe nuk bohen
na ikem larg edhe nese ti t’afrohen me kurrgjo nuk te zevendsoj

Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Claydee & Ermal Mamaqi - Senorita

(Andy:)
¡Oye, chiquita!
Espero un momento
Quiero hablar contigo, ¡eh!

(Ermal:)
Hej! Ma mori mëndjen
Hej! Ma mori zemrën
Hej! M'i mori lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleu makinën
Hej! Ma bleu fustanin
Hej! Ma bleu dyqanin
Aj, aj, aj

Hej! Ma more mëndjen
Hej! Ma more zemrën
Hej! M'i more lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleve makinën
Hej! Ma bleve fustanin
Hej! Ma bleve dyqanin
Aj, aj, aj

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

Hey, señorita
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

(Ermal:)
Hej! Ma mori mëndjen
Hej! Ma mori zemrën
Hej! M'i mori lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleu makinën
Hej! Ma bleu fustanin
Hej! Ma bleu dyqanin
Aj, aj, aj

Hej! Ma more mëndjen
Hej! Ma more zemrën
Hej! M'i more lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleve makinën
Hej! Ma bleve fustanin
Hej! Ma bleve dyqanin
Aj, aj, aj

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

(Andy:)
Now, everybody, listen up
If you having a good time I wanna see your hands up in the air
Let's go

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente mbi këtë këngë