A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marseli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  49
BIOGRAFIA: Marseli is a popular singer of Ethno music. Më datë 11 Qershor 2010, Aurela Gace publikon videoklipin "Origjinale", në bashkëpunim me Dr.Flori & Marseli. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Aurela Gace u paraqit në këto festivale: VFM 2011 (2011), Zhurma Show 2010 (2010). Më datë 3 Maj 2012, Bruna publikon videoklipin "I Love You Baby", në bashkëpunim me Marseli & Dafi Derti. Më datë 30 Qershor 2012, Sergio publikon videoklipin "Delisia", në bashkëpunim me Marseli. Mu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aldi Loci

Hysen Trubareva

Ilir Tironsi

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Egzoni Vogel

Sulltan Hajolli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Mursel Murseli


Tags: Marseli, Marsel Serjani, Marsel Selita

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019