Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marseli - Mos Me Kerko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ah kjo dashuria jon mbaroj nga gabimet qe ke bo ti mu mos m kerko
Lumturin qe ty tkam dhen e hodhe e shkele posht X2

Mos me kerko te kthehem prap je e vetmja qe tkam dasht
Dashuri mle me lot me sy X2

Gjith te kqiat mi ke bo jeten ma shkatron ah ma shktron
Ah kjo dashuria jon mbaroj nga gabimet qe ke bo ti mu mos m kerko X2

Mos me kerko te kthehem prap je e vetmja qe tkam dasht
Dashuri mle me lot me sy X2


Ky tekst u dërgua nga IamflorindMarseli
Publikimi: 06/03/2022
Music & Teksti: Eglant Brah


Marseli - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Marseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente 0