A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marsida Saraçi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Marsida Saraçi is a popular singer of Pop & Easy Listening music. Në vitin 2004, Marsida Saraçi merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Dhjetor 2004, Marsida Saraci merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Duaj Gjate". Në Shtator 2005, Marsida Saraci merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Thame Cfare Ka Ndodhur". Në Dhjetor 2005, Marsida Saraci merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Do Të Doja". Në Nëntor 2007, Marsida Saraci & Arber Arapi marrin pjesë në Kënga Magjik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Arbër Arapi

(Her husband)

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rudina Delia

Viola Taçi

Milex

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Zana Ahmetgjekaj

Mc Mimo

Enki

Blerina Dibra

Bruna

Llollo


Tags: Marsida Saraci, Marsida Saraci, Marsida Arapi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019