Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mola1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Martin Malota
 • Vendlindja:
 • Detroit 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mola1 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Martin Malota aka MOLA 1 është një shqiptaro amerikan i gjeneratës së parë që ka jetuar gjysmën e jetës së tij në Los Angeles dhe gjysmën tjetër në Detroit, Michigan ku edhe banon për momentin. Obsesioni I MOLA 1 me muzikën filloi në moshën nëntëvjeçare, kur ai iu kthye shkrimit si një mënyrë për të tejkaluar humbjen e motrës së tij. Pa një baba në shtëpi, Martini hyri në jetë duke tregtuar narkotikë, duke konsumuar droga, duke u drejtuar tjer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Presioni

D.M.K.

Loko

Rudi

Izi

Mad Lion

Monny

G Bani

DMC aka Babloki

Prince Double H

Tags: Mola1, Martin Malota


Komente mbi këtë artist