Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Master D

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Master D është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, Master D marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Ndoshta". Në Prill 2005, Master D marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "S'e Njihja Jeten". Në Prill 2006, Master D marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dua Te Iki Larg"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zineflw

O.R.G

High Zone

Ritmi I Nates

Treshat

Anarkia 92

Lawless

K-Boy's

II Fratres

North Side

Tags: Master D, Master.D, Master-D


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet