Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-L

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Kline 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Master-L është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i Tij i Vertet eshte RELAN. Si Fillim Ja nisi te Shkruante tekste ne vitin 2006 / po atehere nuk i kishin kushte per muzik si Studio e gjera tjera, aj inqizonte demo ne radion, mixeta e sene tjera, po atehere nuk i vlente muzika. Po ja nissi te rritej dhe pasi shkonte ne shkolle dhe si problem e kerkonte policia shum here. Ai e la shkollen ne klas te 7t dhe iki nga Klina u vendos ne Prizeren. Atje vazhdoi shkollimin e tij dhe formuan me Keng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ogi

Explicit

Lindy

Sacrifice

Readi

Anestezioni

Dardan Osmanollaj

Aros

Beni Xhemas

Kino

Tags: Master-L, Relan, Master L


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet