Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mateus Frroku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  56
 • Vendlindja:
 • Korce 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mateus Frroku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Babai i Mateusit eshte nga qyteti i Shkodres, ndersa nena e tij eshte nga qyteti i Korces. Mateusi ne klasen e peste filloi te merrte mesimet e para te muzikes ne Liceun "Tefta Tashko Koco" te Korces, ku instrument primar kishte kitaren dhe ate sekondar pianon. Ne kete kohe ai aktivizohej ne festivalet e femijeve ne qytetin e Korces ku eshte vleresuar per 4 vite me nje çmim te 3-te, dy here cmimin e 2-te dhe dy here te tjera eshte vleresuar me cm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

10
4
4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Stiv Boka

Xhevi

Gerard Merdani

Erik Lloshi

Klejvis Saliaj

Silver Metka

Ardit Çuni

Ergys Shahu

Joni Aliraj

Kelly

Tags: Mateus Frroku, Mateus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet