Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Prane Zemres Me Ke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

syt jo mos mi fshi
hapat mos nxito
dua te them
se per ty jetoj

mos me rri kaq larg
zdo te desha jo
asnjeher jo ne jet
pran zemre jeto
ref.
zjarr ne zemer kam
s´shuhet dot me fjal
nuk di c´duhet te fal
te te kem ty pran
ti je dielli im
dimer edhe ver
jam gjithmon me ty
pran zemres me ke

pa ty ne vetmi
zemren se degjoj
fshihesh neper nat
zdi ku te kerkoj
sonte mu afrro
aromen te ndjej
mos me rri kaq larg
nata shum me tremb
ref.
zjarr ne zemer kam
s´shuhet dot me fjal
nuk di c´duhet te fal
te te kem ty pran
ti je dielli im
dimer edhe ver
jam gjithmon me ty
pran zemres me ke

tex:sokol marsi
muzic&orkestrim:klodian qafoku
kendon:mateus frroku


Ky tekst u dërgua nga Kliton


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mateus Frroku - Prane Zemres Me Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane Zemres Me Ke".
3. Video është e këngës "Prane Zemres Me Ke", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:


Komente 0