Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Live Me Ty (Feat. Grupi Oret)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

I njejti vend
Fillon nje nate tjeter
I njejti band
Hej live fillon
Diku shume njerez dhe shume birre
Dikush me ritmin po leviz
Te tjeret fjalet bashke me ne kendojne

Ndalem nje cast
Ka shije tjeter
Veshtrimi I saj fantazine me ngacmon
Ne k’te rremuje une shoh qarte
Ne dritat pa fund vec ti verbon
Ti me ke marre e larg me con

Refreni:
Te ndjej une ty
Si asnje tjeter
Ne cdo note e tingull je ti
Ka vec nje emer
Veshtrimin ndal
Une nuk shoh tjeter
Cdo gje k’tu merr fryme prej saj
Te ndjej une ty
Cdo fjale ka zemer
Ne cdo akord e fraze je ti
Jo asnje tjeter
Te ndjeva sot
Si asnjehere
Te ndjej une ty

Nje nate mungoi
Cdo gje mbeti verber
Nata vazhdoi por nuk ishte me njesoj
Kur nuk eshte prane shpirti mungon
Papritur vjen gjithcka ndryshon
Vjen me merr e larg me con me con…


Ky tekst u dërgua nga Bubu :-)


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mateus Frroku - Live Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Live Me Ty".
3. Video është e këngës "Live Me Ty", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:


Komente 0