Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Lucky Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
It’s Mato Lale
Ti ma din emrin nale
Mos e nxirr frymen maje
Edhe pak fare
Maje
Kam bo shperthime
Plase
Kom marr aksese
Qasje
Champion boy
Po n’lagje
Ajde me afer
Naqe
Cuz you been hustle
In Law Low
Gocat me t’mira
Rreth e qarko
Shampanja celet
Wi-Wo
Nese don me then dicka
Nuk ke koh
Fo-Fo Fort ekipa
Sikur n’La Liga
Tu punu naten
Per mu Aferdita
Suksesi erdhe
Kur nuk e prita
Se dhash un zemren
Dhe shpirtin se shita
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianooooooooo
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianooooooooo
Sikur Lucky Luciano
Rrobat jan t’reja n’pako
Life is good firmato
Nje dhe i vetmi babo
Kape edhe ket mo Ando
Zanin po ma ngjon kado
I vecant avokado
Per mu fol avokato
Se nuk foli un vet
Jet e shpejt raket
Gjonat vijn kur si pret
Bohet det qamet
Po kerkon intimitet
Do me ik nga kjo jet
O Zemer
Ti ke me vdek si
Legjend
Un me femrat magnet
Faktet n’kaset
E kryj misionin
Kur t’boj lekt
Kartopecet
Ndersa per kapacitet
Kom gjanat qe flasin vet
Reper n’lagje
Qe e dojn
Qamet
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Asgje s’ka me funksionu nalt
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Deri diten qe t’vdes
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianooooooooo
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianoooooooo
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianooooooooo
Sikur Lucky,Lucky,Lucky,Lucky,Lucky
Lucky Lucianooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Kêvïñ BreguMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/08/2020
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Elgit Doda


MatoLale - Lucky
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lucky".
3. Video është e këngës "Lucky", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1