Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maya Alickaj, 2 Fjalë Për Klipin E Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[27-08-2012]
Meqe e mblodhem mendjen dhe e gjetem Madonen shqiptare qe natyrisht eshte Bleona, tani rame rehat se gjetem me ne fund edhe Marilyn Monrone "Made in Albania". Ajo eshte kengetarja labe Maya! Ne kengen e saj me te fundit te shoqeruar edhe me klip, "Maya - E nise", Maya e nis dhe e bitis e katandisur si Marilyn Monroe, duke na treguar edhe pak nga kofshet e saj mbreselenese. Urime per guximin vlonjate e dashur, por ne me shume te pelqejme ne versionin folk.
 (panorama plus)

      Maya Alickaj - E Nise [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet