Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Katina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Vajzë e bukur o
Pa dil të të shoh
Moj katina nina nina
vajze bukuro
moj katina nina nina
pa dill të të shooh

Fol një herë me gojë
thuaj të shpresoj
Moj katina nina nina
pa ty s'mund të rroj
moj Katina nina nina
thuaj të shpresoj

Zëri yt më tretë
zëri yt më tretë
moj Katina nina nina
bukuria vet moj Katina nina nina
zëri yt me tretë

Kur del në penxhere
dhe më flet një herë
moj Katina nina nina
zemërën ma merë
moj katina nina nina
zemërën ma merë

Hajde Nata shkoj
Hëna perëndoj
moj Katina nina nina
djalëria shkoj
moj Katina nina nina
Hëna perëndoj

Vajzë e bukur oo
pa dil të të shoh
moj Katina nina nina
vajzë e bukur oo
pa dil të të shoh...


Ky tekst u dërgua nga  andiso

Maya Alickaj - Katina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katina".
3. Video është e këngës "Katina", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0