Live Video

Maya Alickaj - Mora Përpjete Kalanë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/03/2011

2011-03-03T16:01:08

Këngë e albumit:

"Djale Shqiptar"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Përpjete Kalanë" kënduar nga Maya Alickaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Maya Alickaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...