Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maya Alickaj - Dola Moj Dola

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Moj Dola".
3. Video është e këngës "Dola Moj Dola", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maya Alickaj - Dola Moj Dola  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Djale Shqiptar"

Komente

Asnjë Koment

24/10/2013

2013-10-24T07:11:07+00:00O dola sonte qe pa gdhire
Yjet ndrisin ne lendine
Dola u afrova fare
Pa u tremb delja manare x2

Ref x2
Dola moj dola
Atje moj lart ne male
O sa bukur tingellon
O surla dyjare

O eca lehte me hap sorkadhe
Fyelli binte une heq valle
Fyelli i djalit qe une dua
Duket se po bjen per mua x2

Ref x2
Dola moj dola
Atje moj lart ne male
O sa bukur tingellon
O surla dyjare

Pa u ndala dhe degjova
Fyellin moj une e njoha
Fyelli i djalit qe une dua
Duket se kendon per mua x2

Ref x2
Dola moj dola
Atje moj lart ne male
O sa bukur tingellon
O surla dyjare


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet