Mbresa
Mbresa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Mbresa HajrullauBiografia

BIOGRAFIA: Mbresa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Tetor 2019, Mbresa publikon videoklipin "Jo Mo". Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films. Më datë 11 Prill 2020, Mbresa publikon videoklipin "Dreamin'", në bashkëpunim me Elinel. Muzika e këngës u punua nga Mbresa, ndërsa teksti u shkrua nga Mbresa, Elinel & Diamant Sinanaj (BlackLion). Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1