Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc'boss
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
Nuk ka akoma asnjë votë

Mc'boss është këngëtar. Une hobi e kom Repin dhe knoj qe 4 vjet prej 11 vjete.
Jom ma shum i njoftun me emrin "Mc'Boss" i cili ka nje kuptim shum te madh. Emrin e kom AGON. Un e boj repin veq prej qefit edhe per inati t'inatgjive...
Qishtuuu ma shum sdi qka me thon. Per ata qe i ngojn kongt e mija ni gjys zemre e ndaj per ta.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ageoz  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist