A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mc Fija është një këngëtar. Në Maj 2007, Mc Fija merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Hajde Locke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Beni-G

2m

Natra

Fatmir Ademi

Erblini

G.M.C

Donton

Albani

Niti

Kinox


Tags: Mc Fija, Mc.Fija, Mc-Fija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019