Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1244
 • Emri i Vërtetë:
 • Kreshnik Fazliu
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Kresha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga MITROVICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Kreshnik Fazliu Gjatësia: 1.93cm Pesha: 104kg Ngjyra e syve: Gjelbërt Ngjyra e flokëve: Kafe Ushqimi i preferuar: Pula Muzika e preferuar: Hip-Hop Këngëtarja e prferuar: Mary J Blige Ngjyra e preferuar: E kuqe dhe e gjelbërt Sporti i preferuar: Futbolli Spo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

PINT

Ish-I dashuri i

Rozana Radit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

88 🔥

Muzikë E Alltisë (2022)

★★★★★

United State Of Albania (2019)

★★★★★

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

★★★★★

Emceeclopedy (2014)

★★★★★

Air Force 1 (2012)

★★★★★

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

★★★★★

Patikat E Mija (2010)

★★★★★

Koqe Luajtje Vol. 2 Vizllim (2007)

★★★★★

Koqe Luajtje Volume 1 (2005)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mc Kresha, Mc-Kresha, Mc. Kresha, Mc.Kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu

Komente 88