Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha, Me Bluzë Për Kombëtaren


Nuk ka akoma asnjë votë

[17-10-2014]
Reperi i njohur kosovar Mc Kresha ka publikuar një fotografi nëpër rrjetet e tij sociale teksa shihet veshur me një bluzë të kuqe për kombëtaren.

Në atë bluzë ishte i vizatuar "minihelikopteri" i famshëm i cili valviti atë natë flamurin, fjala "Autocthonus", logoja e Shqiponjës si dhe shkruhej "Shqiponja vjen nga qielli"....

Reperi kosovar ka treguar se është një fans i madh i futbollit. Ai më shumë preferon futbollin anglez.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet