Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fansat I Dalin Në Mbrojtje Mc Kreshës


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-01-2015]
Tashmë është bërë traditë që këngëtarët tanë atmosferën që e krijojnë gjatë koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore ta ndajë me fansat tjerë dhe atë e bëjnë përmes rrjeteve sociale.

I tillë është edhe rasti me reperin Mc Kresha i cili në Instagram ka postuar një fotografi nga nata festive të cilën e kaloi në një club pranë simpatizuesve.

Kësaj fotoje ai ja kishte lënë edhe një shkrim në gjuhën angleze. Ndër fjalët e këtij shkrimi ishte edhe fjala 'night' të cilën Kresha e shkroi 'nite'.

E nuk munguam as komentet e fansave të cilit e kritikonin atë se nuk di të shkruaj në këtë gjuhë. Por, kishte edhe nga ata të cilët i kishin dal në mbrojtje reperit duke krijuar një bollëk me komente.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet