Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc. Kresha Shumë ‘zyrtar’ Për Festën E Pavarësisë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-02-2015]
Reperi i njohur MC Kresha si shumë kolegë të tij ka zgjedhur rrjetin e tij social në Instagram për t'ju uruar të gjithë kosovarëve festën e Pavarësisë së Kosovës.

Në foton e postuar shihet reperi i veshur me kostum dhe mbishkrimi i tij ishte vetëm një hashtag me numrin 7.

Mesa duket këtë vit reperi ka zgjedhur një mënyrë tepër zyrtare për të uruar këtë festë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet