Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Liki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorik Hyseni
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mc Liki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kengetari Lorik Hyseni i njohur si Mc Liki eshte nga Ferizaji. Ka filluar karieren ne vitin 2011 ai kendon muzik hip-hop kenga e pare e tij eshte Mc.Liki-aftsi kenget i ingjizon ne sound clan studio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kennz

Tony Sahiti

TMX

Asllan Llunjaj

Amir

1ky

Durimash

Mc.Problemi

Bac

Mad Boy

Tags: Mc Liki, Lorik Hyseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet