Mc Mimo
Mc Mimo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 36 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Mc Mimo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2004, Mc Mimo del për herë të parë në skenë. Inshte një bashkëpunim mes Tingulli 3, Nora Istrefit dhe Mc Mimo me këngën "Muzika Jonë". Në Prill 2005, Viagra & Mc Mimo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Na Jem", e cila u bë goxha e dëgjuar në atë kohë. Që nga Top Fest 2 kur ajo ishte 18 vjeçe, nuk kemi parë më asnjë projekt të ri nga Mc Mimo....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0