Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mc.Problemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Emri i Vërtetë:
  • Leonor Haziri
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mc.Problemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc.Problemi emrin e vertet e ka Leonor Haziri dhe jeton dhe vepron ne Gjilan. Per sa i perket Karieres muzikore Mc.Problemi ka marr pjese ne mbi 100 koncerte Humanitare, politike etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Durimash

Llapion

Rexha-G

G-Fresh

Mr.Don

Dhura

Looli

Mad Boy

Amir

Asllan Llunjaj

Tags: Mc.Problemi, Mc Problemi, Leonor Haziri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet