Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mc Qlira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Mc Qlira është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Qlira eshte nga Shterpca dhe qe nga mosha 13 vjeç merret me Hip-Hop. Pas nje viti erdhi edhe videoklipi i pare i tij qe eshte pritur shume mire nga fansat e tij. Më datë 7 Shkurt 2015, Mc Qlira publikon videoklipin "Po Mi Thon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Ree

Dion

Pimpex

Faton Morina

Ricku

Bad Sight

W.G.

Aga B

EMI

Nitinjo

Tags: Mc Qlira


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet