A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Qoppa

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  76
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Qoppa is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Elvis Qollopeku (Mc Qoppa) i njoftum me shum nofka pej fansave te tij pershembull: Xha Qopp, Qoppolloco, Qoppollone, Legjenda Prizrenit etj. Jeton dhe vepron ne Prizren, inqizimin e këngve e realizon në studion më profesionale në Prizren "Vizion Records" njëkohsisht është edhe themeluesi i grupit RAPZ ku pothuaj ëndra e çdo të riju Prizrenas është të ketë së paku nje fanell me mbishkrim te po këtij grupit. Kultivon shum lloje të rapit Nga më e th...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Dashnise
Bonita
100 Vjetori
Golden Eagle
Xhemile
Stars
Puthje Me Gjak
Xhano
DissRespect
Deal

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Barooti

Don Pizhi

Lil' Liri

Memli Krasniqi

Big Wolf

Real 1

Lumi B

Milot Hasangjekaj

Xhero

Agon Amiga


Tags: Mc Qoppa, Mc Qopa, Mc-Qoppa, Elvis Qollopeku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019