Mc Stobs
Mc Stobs
Mc Stobs
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mc Stobs është këngëtar i njohur. Mc Stobs eshte nje raper nga Fieri, i njohur edhe si producent ne lab-in e tij Km productions. Ai eshte pjesë e grupit te famshem te muzikes underground Ukb, I njohur si nga grupet me popullaritet te ketij stili te cilin I dhan emer Mc stobs dhe Mc Acrostic ku historia e tyre eshte e nderuar nga pasioni lufta kundër mentaliteteve urbane njohur edhe si revolucion. Historia e tyre eshte nje shembull qe ndiqet nga shumë njerëz ku te gjith jan pjesë e UKB.

Më datë 2 Gusht 2017, Mc Stobs publikon videoklipin "Si Malboro". Muzika e këngës u punua nga vetë Mc Stobs, teksti u shkrua nga vetë Mc Stobs, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mc Stobs.

Në vitin 2017, Mc Stobs publikon albumin "Stayonbackstage".

Më datë 25 Korrik 2018, Mc Stobs publikon videoklipin "Legend", në bashkëpunim me Doza. Muzika e këngës u punua nga vetë Mc Stobs, teksti u shkrua nga Doza, Mc Stobs, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mc Stobs. Videoklipi u prodhua nga EGO Films.

Më datë 10 Korrik 2019, Rildi publikon videoklipin "Thuje", në bashkëpunim me Mc Stobs.

Më datë 4 Janar 2019, G-Up publikon videoklipin "Verse", në bashkëpunim me Fama & Mc Stobs. Teksti i këngës u shkrua nga G-UP, ndërsa orkestrimi u punua nga Trinium & Alandy.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0